پنو وایقان دقیق

ارایه محصولات اتوماسیون پنوماتیک، هیدرولیک و ابزار دقیق

 

فعالیت فروشگاه پنو وایقان دقیق


از سال ۱۳۹۲ ، ما فعالیت خود را در زمینه تامین و ارایه محصولات پنوماتیک شروع کرده ایم. ابتدا به صورت تخصصی در زمینه فروش شیر برقی سلونوئید شروع به فعالیت کردیم و پس از درخواست مشتریان نسبت به ارایه محصولات دیگر حوزه پنوماتیک مانند انواع اتصالات پنوماتیک، انواع جک و سیلندر پنوماتیک، انواع پرشر سوئیچ، انواع انگل ولو و ... اقدام کرده‌ایم. در حال حاضر فروشگاه پنو وایقان دقیق به ارایه بیش از ۵۰۰۰ محصول متنوع با توجه به نیاز مشتریان خود می‌پردازد. 

ارایه محصولات با کیفیت
از برندهای معتبر در جهان


مفتخریم که طی ۹ سال فعالیتی که داشته ایم توانسته‌ایم با ارایه محصولات با کیفیت پنوماتیک از برندهای معتبری چون INDUMART-CASTEL، AIRTAC، PARKER، UNI-D، SHAKO، AIRCONTROL، LMC، SEMAK MATIC، HPC، CHELIC، ODE، ACL، AIRTAC، GIVAX، WIKA، REXROT، BRUKERT، SMC، FESTO و ... توانسته‌ایم رضایت مشتریان خود را به‌دست آوریم.


سوالات متداول

1آیا امکان ارسال محصولات به شهرستان وجود دارد؟
بلی. علاوه بر امکان سفارش در دفتر مرکزی فروشگاه پنو وایقان دقیق در تهران امکان ثبت سفارش تلفنی و ارسال محصولات به تمام شهرستان‌های ایران نیز وجود دارد.
2امکان دریافت نمایندگی وجود دارد؟
برای دریافت نمایندگی فروش محصولات پنو وایقان دقیق می‌توانید با بخش فروش تماس حاصل نمایید.
3آیا تضمین قیمت مناسب ارایه می‌دهید؟
بیشتر محصولات پنوماتیک فروشگاه پنو وایقان دقیق به صورت انحصاری وارد می‌شوند و با پایین‌ترین قیمت و بر اساس قیمت‌های کشور مبدا ارایه می‌شوند.